Soskin Paris ile Cilt Bakımı

Soskin Paris cildin ilkyardım çağrısı anlamında adı ile birebir özleşen içeriğe sahip ciltteki problemlere anında müdahele edebilen ürün yelpazesine sahiptir. Profesyonel bakımlarda kullanılan Soskin Paris doğadan en etkili molekülleri alarak (arbutin, centella asiatica, beyaz dut, kojik acit, C vitamini, A vitamini, E vitamini….) bunları sebze meyve yağları ile harmanlamış (tatlı badem, kayısı, avokado, buğday tohumu, üzüm tohumu..) doğal moleküllerin stabilitesini korumuş ve bunların güzellik uygulamaları sırasında etkilerini en üst düzeye çıkarmak için patenti kendisine ait olan ‘Advenced Microcaps System’ teknolojisini icat etmiştir.

Soskin Paris ürünleri bitkisel içeriklere sahiptir. Paraben içermeyen formülüyle, parfüm ve renklendirici kullanımını en aza indirilmiştir. En hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir. Soskin Paris geniş bir yelpazeye sahiptir, ürünleri konsantredir. Soskin Parisle cilt bakımında ilk seanstan itibaren etkisini hızlı bir şekilde göstermektedir. Bunun sebebi içerik maddesi insan vücudu ile birebir uyumlu olduğundan cilt kendinden bir madde olarak kabul eder deri altına nüfuzunu sağlar. Deri altına inmesini sağlayan ‘Advenced Microcaps System’ teknolojisidir. Soskin Paris tüm ürün yelpazesi ile özel ve kalitelidir.

Temizlemeden nemlendirmeye kadar cildinizin en iyi şekilde görünmesine adanmış bir ürün serisi sunar. Kendine özel formülü ile Soski Paris, nemlendiriciler yaşlanmaya karşı savaşmakta etkindir: ince çizgiler ve kırışıklık görünümü, bozuk cilt yüzeyi, belirgin gözenekler ve yaşlılık lekeleri görünümü, cilt tonunun düzensiz olması, cilt yüzeyinin matlığı ve kuruluk..

ADVENCED MICROCAPS SYSTEM

Soskin Paris zamana bağlı salınım konseptini geliştirerek, ürün formüllerinde saf aktif etken maddelerin etkisini arttırmak için “kapsülleme” tekniğini yaratmıştır.

Formülasyon

  • Kozmetik alanında şu ana dek ulaşılmış noktaların çok daha ötesine gidebilmek
  • Dermatolojide kullanılan aktif natürel içerikleri seçmek
  • Biomimetik etkinliği kanıtlanmış aktif bitkisel içerikleri kullanmak
  • Hücre yenilenmesini sağlayan mekanizmaları aktive etmeyi hedeflemek
  • Ürünleri dermatolojik kontrol altında klinik olarak test etmek
  • Paraben içermeyen formüller geliştirmek, parfüm ve renklendirici kullanımını en aza indirerek alerji riskini azaltmak
  • En iyi üretim koşullarını sağlayarak ürünlerin çevreyi kirletmesini önlemek
  • Hayvanlar üzerinde test yapmamak